Koga je sve Vučić odlikovao povodom Vidovdana: Ljiljana Smajlović, Piksi, Svetislav Pešić, Miloš Biković, Rejf Fajns, Bočeli… 1Foto: FoNet/Zoran Mrđa

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je, na Vidovdan, odlikovao brojne ličnosti iz javnog sveta u Srbiji.

Ceo spisak odlikovanih:

1. Šinzo Abe – Orden Republike Srbije, na lenti – KOPR 111
2. akademik Vasilije Krestić – Orden Karađorđeve zvezde, prvog stepena – KOPR 112
3. akademik Svetislav Božić – Orden Karađorđeve zvezde, prvog stepena – KOPR 113
4. Vladika Lukijan Pantelić, Episkop budimski i administrator Eparhije temišvarske – Orden Karađorđeve zvezde, prvog stepena – KOPR 114
5. Slovačka evangelička crkva augzburške veroispovesti u Srbiji – Orden Karađorđeve zvezde, prvog stepena – KOPR 115
6. Gimnazija u Čačku – Orden Karađorđeve zvezde, prvog stepena – KOPR 116
7. Ljiljana Smajlović – Orden Karađorđeve zvezde, prvog stepena – KOPR 117
8. Egon Savin – Orden Karađorđeve zvezde, drugog stepena – KOPR 118
9. Ljubiša Ristić – Orden Karađorđeve zvezde, drugog stepena – KOPR 119
10. Dragan Stojković – Piksi – Orden Karađorđeve zvezde, drugog stepena – KOPR 120
11. Svetislav Pešić – Orden Karađorđeve zvezde, drugog stepena – KOPR 121
12. Velibor Bora Milutinović – Orden Karađorđeve zvezde, drugog stepena – KOPR 122
13. Miloš Biković – Orden Karađorđeve zvezde, drugog stepena – KOPR 123
14. Fudbalski klub „Radnički“ Sremska Mitrovica – Orden Karađorđeve zvezde, trećeg stepena – KOPR 124
15. Dečje pozorište Subotica – Orden Karađorđeve zvezde, trećeg stepena – KOPR 125
16. Rejf Fajns – Orden Karađorđeve zvezde, trećeg stepena – KOPR 126
17. Javna biblioteka Doljevac – Orden Karađorđeve zvezde, trećeg stepena – KOPR 127
18. Zoran Vapa – Zlatna medalja za zasluge – KOPR 128
19. Anđelka Vlaisavljević – Zlatna medalja za zasluge – KOPR 129
20. Mark Valder – Zlatna medalja za zasluge – KOPR 130
21. Mariza dos Reis Nunes – Zlatna medalja za zasluge – KOPR 131
22. Andrea Bočeli – Zlatna medalja za zasluge – KOPR 132
23. Dalibor Kitanović – Zlatna medalja za zasluge – KOPR 133
24. Slobodan Despot – Zlatna medalja za zasluge – KOPR 134
25. Radovan Vlahović – Zlatna medalja za zasluge – KOPR 135
26. Zorica Jurković Ember – Zlatna medalja za zasluge – KOPR 136
27. Dragan Martinović – Zlatna medalja za zasluge – KOPR 137
28. Bratislav Anđelković – Zlatna medalja za zasluge – KOPR 138
29. Predrag Đaković – Zlatna medalja za zasluge – KOPR 139
30. Mladen Jagušt – Zlatna medalja za zasluge – KOPR 140
31. Saša Lalić – Zlatna medalja za hrabrost „Miloš Obilić“ – KOPR 141
32. Andrija Trifunović – Zlatna medalja za hrabrost „Miloš Obilić“ – KOPR 142

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na Twitter nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.