01.07.2011. 15:55
IVaša Ekselencijo! Ili smem dozvoliti sebi da Vam se obratim sa: Dragi Saša. Najviše bih volela da Vam napišem: Daragoj Sašenjka. Molim se Presvetloj Trojeručici da do iduće godine u isto vreme steknem i tu privilegiju.
24.06.2011. 18:13
Nestao sam pored Dunava...
17.06.2011. 19:11
1.STRATEG- Na parove razbrojs!- Cezar!- Napoleon!- Fon Klauzevic!- Šule!
10.06.2011. 18:02
Naš i vaš Danas u sredu je svečano obeležio još jednu radnu pobedu: 5000. broj. Umesto dotacija, donacija i sitnih poklona, na adresu redakcije stigle su brojne čestitke, pozdravi i želje. Izdvajamo neke.
03.06.2011. 18:30
- Šta ima za doručak?- Ništa.- Šta li doručkuje Ratko Mladić?
27.05.2011. 19:44
Prva slikaSeosko domaćinstvo naprednog poljoprivrednog proizvođača Svetislava Milentijevića Žutog. Sve blista. Traktor, kombajn, motokultivator, krunjač, kandilo... Seno balirano, rakija prepečena, stoka mirna, pevci ućutkani. Iz ugla muklo bije sahat stari...
20.05.2011. 18:25
Kao što stoji napisano:ni jednog nema pravedna.(Poslanica Rimljanima, 3:10)
13.05.2011. 18:28
IBila jednom jedna zemlja u kojoj su sve devojke bile lepe a svi mladići snažni. Devojke su po vasceli dan brale cveće i plele ljupke vence kojima su darivale mladiće, a oni su im uzvraćali kitama nezaboravka. Kadšto su se hvatali u kolo i igrali, igrali, igrali...
06.05.2011. 18:04
USKRS(onomad)Svečanim činom tucanja prekinut je štrajk glađu, žeđu, mišlju...(Sveprisutni V. Božović)
15.04.2011. 18:41
A bilo nam je bilo nam je ljepo...(Traditional)
08.04.2011. 18:16
A bilo nam je bilo nam je lepo...(Traditional)
01.04.2011. 18:50
A bilo nam je bilo nam je lijepo...(Traditional)